:: درباره ما


انتشارات راه هنر فعالیت جدی خود را از سال 1385 توسط جمعی از کارشناسان و مولفین موسیقی، با هدف به اشتراک گذاری ، نشر کتاب و محصولات آموزشی موسیقی آغاز کرد. انتشارات راه هنر با داشتن آرشیوی بیش از 13000 محصول آموزشی موسیقی (کتاب ، آثار تصویری و ...) در سبک و سازهای مختلف و تیمی از افراد نامی و متخصص موسیقی کشور، بی شک اولین و برترین مرکز موسیقی در ارائه کتاب و محصولات آموزشی  به روز و کمیاب موسیقی در ایران می باشد. صحت این موضوع را می توانید با مقایسه لیست محصولات انتشارات راه هنر با تمام انتشارات و  فروشگاه های محصولات آموزش موسیقی رسمی و متفرقه داخل کشور دریابید.


چرا انتشارات راه هنر...


آرشیوی بیش از 13000 محصول

نمایندگی فروش لایسنس اصلی نرم افزارهای فلامنکو و موسیقی

کتاب و محصولات آموزشی به روز ( برای مثال: در برخی از کتاب و محصولات فاصله انتشار محصول توسط ناشر در اروپا و خریداری آن توسط ما 2 هفته بوده است.)

آرشیو کتابهای کمیاب موسیقی ( برخی از کتابهای قدیمی و کمیاب که توسط ناشر اثر تجدید چاپ نشده اند در آرشیو راه هنر موجو می باشند.)

تمام سفارشات با کیفیت و بسته بندی مناسب ارسال می شود ( چاپ بر روی کاغذهای مناسب و استاندارد، جلد رنگی بر روی کاغذهای گلاسه، سیمی استاندارد، تمام سی دی ها یا دی وی دی های همراه، دارای قاب و کاور مجزا می باشند...)

ارسال سفارشات با پست پیشتاز (تمام سفارشات به صورت پیشتاز همراه با کد رهگیری، با قابلیت رهگیری آنلاین از فروشگاه و سامانه رهگیری آنلاین پست کشوری می باشند.)

پشتیبانی حتی در روزهای تعطیل (کارشناسان پشتیبانی آنلاین و تلفنی انتشارات راه هنر به صورت 24 ساعته حتی روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.)

ارسال لیست محصولات به روز رسانی شده به صورت عکس همراه با توضیح هر محصول عکس کاور و ... ( در هر خرید همراه با سفارش شما یک سی دی از لیست محصولات به صورت تصویری و به روز رسانی شده بدون نیاز به اینترنت برای شما ارسال خواهد شد.)

به غیر از هزاران محصولی که در سایت جهت مشاهده قرار گرفته بخشی از محصولات بنا به سنگین نشدن سرور و غیره در سایت قرار نگرفته اند. بنابراین چنانچه محصول مد نظر را در سایت پیدا نکردید با پشتیبانی انتشارات مکاتبه نموده شاید در آرشیو موجود باشد.

خرید قطعات ، فول پارتیتورها، بکینگ تراک های موسیقی و ... درخواستی شما از فروشگاههای خارجی ( جهت اطلاعات بیشتر و شرایط خرید با پشتیبانی فروشگاه مکاتبه یا تماس بگیرید.)

منتشر نمودن آثار آموزشی شما ( انتشارات راه هنر به عنوان یکی از پر بازدید ترین فروشگاههای موسیقی در نظر دارد بنا به درخواست های شما عزیزان آثار آموزشی موسیقی شما را به صورت کتاب ، تصویری ، مولتی مدیا منتشر کند...جهت اطلاع از شرایط با ما تماس بگیرید.)